شما در حال مشاهده هستید تفاوت قفل های الکترونیکی و قفل های هوشمند

تفاوت قفل های الکترونیکی و قفل های هوشمند

……تفاوت قفل های الکترونیکی و قفل های هوشمند 

قفل الکترونیکی و قفل هوشمند جزو آن دسته از محصولات جدید بوده که کاربردهای متفاوت در مکان های مختلف دارد. این قفل ها که به قفل دیجیتال نیز معروف هستند نحوه کارکرد خاص داشته اند. به این صورت که وقتی بر روی درب بسته می شوند. به چند روش مختلف می تواند به تشخیص هویت فرد اقدام نموده. که در این صورت قفل باز خواهد شد. از جمله انواع مختلف این قفل ها می‌ توان به قفل اثر انگشت، قفل رمز، قفل تشخیص چهره، قفل تگ خودرو، قفل موبایلی از راه دور، قفل مچ بند و قفل با تگ دسته کلید اشاره کرد.

 

انواع قفل الکترونیکی و قفل هوشمند

این دو نوع قفل هوشمند که از لحاظ تغذیه برق تفاوت هایی با هم دارند به دو طریق مختلف نیروی برق مورد نیاز خود را تامین می کنند. به طوری که مدل آفلاین قفل الکترونیکی، برق مورد نیاز خود را از طریق باطری تامین می نماید و اما نوع دیگر این قفل ها که قفل الکترونیکی آنلاین می‌باشد از طریق کابل کشی داخلی با کابل شبکه برق خود را تامین نموده که در این مدل قفل دیگر نیاز به باتری نبوده و امکان مدیریت چندین قفل با استفاده از یک کنترل پنل مرکزی وجود دارد.

 

معرفی قفل هوشمند بیومتریک

یکی دیگر از انواع قفل های الکترونیکی که کاربرد زیادی در مکان هایی که دارای کمد می باشد دارد، قفل الکترونیکی و قفل هوشمند کمد است. باید گفت که از جمله موارد استفاده از این قفل در استخرها و باشگاه های ورزشی است به طوری که استفاده از این نوع قفل موجب می ‌شود تا به راحتی دسترسی افراد به کمدها مدیریت شده و دیگر مشکل امنیت وسایل افراد وجود نداشته باشد. لازم است بدانید که برای باز کردن قفل می توان از دستبند یا تگ مخصوص نیز استفاده نمود.

 

قفل رمزدار الکترونیکی

از دیگر قفل های دیجیتال محبوب در بازار می توان به سیستم های امنیتی رمز عبور اشاره کرد. که این سیستم ها به یک کامپیوتر کوچک متصل بوده و دارای صفحه کلید شماره گیری یا صفحه لمسی می باشد. هنگامی که شخص داده یا حروف را بر روی صفحه کلید وارد می ‌کند کامپیوتر ورودی آن را با کدی که در حافظه ذخیره کرده مقایسه می کند. که در این صورت اگر کد وارد شده با کد حافظه یکی باشد سیگنال باز کردن درب،. به قفل. ارسال میشود و در به راحتی باز خواهد شد. و در غیر این صورت قفل در باز نخواهد شد.

 

معرفی قفل کارتی

قفل کارتی یا قفل شناسایی فرکانس رادیویی از دیگر روش های محبوب ایمن کردن قفل ها بوده است. که دارای تراشه آر اف آی دی بوده که بسیار کوچک است و اطلاعاتی در آن ذخیره می شود. که تنها توسط یک اسکنر قابل خواندن است این اسکنر به رایانه قفل وصل شده. و هنگامی که اطلاعات. درست وارد شود. در باز. میشود. و در غیر این صورت قفل درب باز نخواهد شد.

 

قفل الکترونیکی کمد از دیگر انواع قفل الکترونیکی و قفل هوشمند

از دیگر انواع قفل های الکترونیکی که در باشگاه های ورزشی، استخر ها و دیگر مکان‌ ها که افراد از کمدهای. موجود در آن استفاده می ‌کنند کاربرد دارد قفل الکترونیکی کمد است. این قفل الکترونیکی و قفل هوشمند در این محیط ها استفاده می شود. تا دسترسی افراد به کمد ها به طور کامل مدیریت شود. و دیگر دغدغه امنیت وسایل مشتریان وجود نداشته باشد به طوری که برای این قفل ها می توان از دستبند یا تگ استفاده نمود.

 


خرید درب ضد سرقت در ساری , خرید درب ضد سرقت در مازندران , تولید درب ضد سرقت در ساری , خرید درب ضد سرقت از تولیدی , تولید درب اتاق در ساری , تولید درب ملامینه در ساری , تولید درب hdf در ساری , تولید درب ضد آب در ساری , خرید درب اتاق خواب در ساری , خرید درب سرویس در ساری , قیمت درب ضد سرقت در ساری , درب ضد سرقت در ساری , درب ضد سرقت مدل تاوریژ در ساری , درب ضد سرقت مدل ونوس در ساری ,

تولید درب ضد سرقت مدل لوتوس در ساری , تولید درب مدل آبنوس در ساری , درب ضد سرقت کرکره برجسته در ساری , درب ضد سرقت مدل ونی گلس در ساری , درب ضد سرقت مدل CNC در ساری , تولید درب مدل HDF در ساری , تولید درب های داخلی اچ دی اف در ساری , تولید درب داخلی در ساری , خرید درب داخلی در ساری , جدیدترین مدل درب ضد سرقت در ساری , تولید کننده درب ضد سرقت تیتان در ساری

این پست دارای 2 دیدگاه است

  1. محمد متین

    سلام با تشکر از شما من از خریدم بسیار راضی هستم عالی بود جنس درب اتاقی

  2. چشم روباهی

    عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید