شما در حال مشاهده هستید ابعاد درب ضد سرقت

ابعاد درب ضد سرقت

ابعاد استاندارد درب ضد سرقت

ابعاد درب ضد سرقت, بعد از پایان عملیات ساخت و ساز و قبل از نصب فریم انتظار (قبل از سفیدکاری و در پایان عملیات دیوارچینی)، اولین مورد مهمی که در اولویت قرار دارد دانستن ابعاد چهارچوب درب می باشد. ساب فریم می تواند از قوطی ۳۰×۴۰، و یا هر نوع فلز دیگری باشد.

طول و عرض لازم برای ساب فریم درهای استاندارد ۱۱۱×۲۱۲ است. درواقع بعد از نصب ساب فریم فلزی فاصله داخل به داخل فریم انتظار ۱۱۱ سانتیمتر است.

بطور کلی می توانید از ابعاد سفارشی برای ساخت در ضد سرقت استفاده کنید و در طول و عرض دلخواه درب را سفارش دهید.

اما دقت داشته باشید که طول فریم انتظار (از کف تمام شده تا زیر نعل درگاه) نباید بیشتر از ۲۱۱ سانتیمتر باشد. اگر ابعاد درب از ۱۱۰×۲۳۰ سانتیمتر بیشتر باشند، درب سنگین می شود و پس از مدتی مشکلاتی در عملکرد درب ایجاد می شود.

در صورتی که طول بیشتر از ۲۱۱ سانتیمتر باشد بهتر است از مدل های کتیبه خور (که می توانند در ارتفاع ۲۵۰ و ۲۵۵ سانتیمتر نیز ساخته شوند) استفاده کنید.

ابعاد درب ضد سرقت

ابعاد درب ضد سرقت

فضای مورد نیاز نصب برای ساب فریم از عرض ۲ سانتی متر و ارتفاع ۱ سانتی متر بزرگتر ساخته شود . ساخت درب ضد سرقت با ابعاد سفارشی توسط تیتان دُر پذیرفته میشود و قابل تولید است.
به طور خلاصه، ابعاد استاندارد درهای پیش ساخته که در بازار ایران عرضه می شوند به سه دسته تقسیم بندی می شوند.

ابعاد استاندارد درب ضدسرقت ساخت چین: ۲۱۰×۱۰۵ سانتیمتر
درب ضدسرقت ساخت ترکیه : ۲۲۰×۱۱۵ سانتیمتر
ساخت ایران: ۲۱۰×۱۰۵ سانتیمتر

برای ساختمان هایی که نیاز به تعویض درب ساختمانی با درب ضد سرقت دارند، معمولا ساخت درب ضد سرقت به صورت سایز سفارشی پس از بازدید سرپرست نصاب انجام می شود .
ابعاد درب ضد سرقت دارای دو نوع تقسیم بندی می شود که سازندگان ساختمان باید قبل از ساخت فریم انتظار به آن توجه کنند.

مسئله دیگر قطر لقار دیوار برای نصب درب ضد سرقت می باشد. عرض و طول ساب فریم مورد نیاز برای درب های استاندار: 111 در ۲۱۲ می باشد. فاصله ۱۱۱ داخل به داخل فریم انتظار بعد از نصب ساب فریم فلزی می باشد.

ابعاد استاندارد درب ضد سرقت ترک

اگر می خواهید از این نوع درب های امنیتی استفاده کنید، باید در نظر داشته باشید که ابعاد استاندارد درب های ضد سرقت این شرکت با نوع چینی و ایرانی متفاوت بوده و دارای عرض 108 و ارتفاع 208 می باشد. همچنین قطر دیوار نباید از 24 سانتی متر بیشتر باشد.

جالب است بدانید عمده درب های ضد سرقت سور ترکیه به صورت کشویی است. قطر لنگه های درب 7 سانتی متر بوده و از قفل هایی با 14 زبانه به جهت بالا بردن بیشتر امنیت میتوان بهره برد .

وزن درب ضد سرقت ترک اصل

وزن تقریبی این درب ها 140 کیلوگرم است. بنابراین باید به نحو احسن رگلاژ شوند تا از مشکلات باز و بسته شدن آن جلوگیری شود.

برای تولید این نوع درب ها ، یک لایه ورق با قطر 1.5 میل به کار برده می شود که این صفحه از مقاومت بالایی برخوردار بوده و از جنس فولاد است.

ابعاد درب های ضد سرقت اروپایی

کشورهای اروپایی مانند ایتالیا و فرانسه از جمله مهمترین تولید کنندگان درب ضد سرقت در جهان می باشند که همواره از جدید ترین و مدرن ترین روش ها برای تولید درب های امنیتی استفاده می نمایند.

از این رو ابعاد در نظر گرفته شده توسط این شرکت ها در تعیین ابعاد استاندارد درب ضد سرقت بسیار حائز اهمیت است. اما متاسفانه ابعاد استاندارد تولیدی هر یک از شرکت ها در اروپا با یکدیگر متفاوت می باشد و اندازه ثابت و مشخصی ندارد.

ابعاد درب ضد سرقت دو لنگه

برای درب ضد سرقت دو لنگه نهایتا می تواند ۲ متر باشد و بیشتر از این عرض باید ساخت سفارشی مد نظر گرفته شود.

اندازه درب ضد سرقت ترک و ایرانی طبق همین موارد تاثیر خاصی بر شرایط نصب ندارد اگرچه نصب و حمل درب های ضد سرقت دو لنگه بسیار سخت تر تک لنگه می باشد و نصب این نوع درب ها نیازمند استفاده از نصب های مجرب می باشد کهتیتان دُر از این ویژگی برخوردار است.

کارخانه برای ساخت درب های سفارشی با عرض و طول بیشتر باید از ورق های کات شده ی با عرض و طول بیشتر استفاده کند. ابعاد درب ضد سرقت دو لنگه نهایتا می تواند تا ۲ متر باشد و بیشتر از این عرض باید ساخت سفارشی مد نظر گرفته شود.

ساخت سفارشی درب ضد سرقت در ابعاد بزرگتر

اگرچه گفته شد که عرض درب ضد سرقت و طول آن معمولاً یک اندازه متداول می باشد اما در بعضی از مواقع افراد با توجه به بنای مد نظر تمایل به ساخت سفارشی این درب ها در ابعاد بزرگ تر دارند که طبیعتاً سفارشی ‌سازی درب ضد سرقت می ‌تواند در قیمت آن تاثیر بگذارد.

با این حال هنگامی که شما بخواهید این درب ها را متناسب با فضای مدنظرتان بزرگتر از حد مجاز سفارش دهید باید این اندازه را به درستی گرفته و به سازندگان آن ارائه دهید.

با تمام این موارد دقت داشته باشید حتی در ساخت دربهای ضد سرقت سفارشی عرض درب ضد سرقت نباید از ۱۲۰ سانتی متر بیشتر باشد و در صورتی که افراد بخواهند از عرض درب ضد سرقت بیشتری استفاده کنند باید اقدام به سفارش درب ضد سرقت یک و نیم لنگه یا دو لنگه نمایند.

و در آخر

امیدواریم از این مقاله استفاده لازم را کرده باشید.

و به شما بزرگواران پیشنهاد می کنیم که دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید. .


درب ضد سرقت فلزی, درب ضد سرقت سفارشی, ساخت درب ضد سرقت سفارشی, تولید درب ضد سرقت سفارشی, درب ضد سرقت سفید, سفارش ساخت درب ضد سرقت, درب ضد سرقت سفارشی فلزی, قیمت درب ضد سرقت فلزی, تولید درب ضد سرقت تهران, تولیدی درب ضد سرقت, تولید چهارچوب درب ضد سرقت, بهترین تولید کننده درب ضد سرقت, تولیدی درب ضد سرقت تهران, تولید درب ضد سرقت ساری, بهترین تولیدی درب ضد سرقت, تولید کننده درب ضد سرقت در تهران,قفل شفتی ریموت دار, انواع کلید درب منزل,درب ضد سرقت در ساری,انواع کلید قفل,قفل الکترونیکی درب ضد سرقت, قفل هوشمند درب ضد سرقت

دیدگاهتان را بنویسید