شما در حال مشاهده هستید درب ضد دیلم چیست

درب ضد دیلم چیست

معرفی درب ضد سرقت ضد دیلم

درب ضد دیلم چیست, سارقی را تصور کنید که بعد از تلاش ها و دسیسه های فراوان، می تواند خود را به پشت درب یک آپارتمان برساند.اما ناگهان با یک درب ضد سرقت مواجه می شود! احتمالا میزان یاس و سرخوردگی این سارق را نمی توانید تصور کنید!

چرا؟ دلیلش واضح به نظر می رسد. چرا که درب های ضد سرقت، می توانند سپری ایمن و قوی در برابر نفوذ غیرمجاز به داخل حریم منزل ایجاد کنند! به همین دلیل است که کابوس هر سارقی، درب های ضد سرقت هستند.

چگونگی ساخت درب ضد دیلم

با توجه به این مسئله که درب ضد دیلم امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته و توسط بسیاری از مصرف کنندگان مورد استفاده قرار می گیرد، شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که اصولا درب ضد سرقت.ضد دیلم چطور ساخته می شود؟ در ابتدا باید گفت که شیوه ساخت این سری از محصولات به صورت کامل قابل بیان نیست.

با این وجود برای رفع ابهاماتی که برای کاربران ممکن است پیش بیاید باید گفت که این درب ها با یک لایه ورق محافظ دو میلی متری.ساخته می شود که قدرت دیلم در زمان ایجاد فشار را به خود گرفته و در واقع یک تکیه گاه برای درب ایجاد می کند.

با این وجود باید گفت که درب ضد دیلم امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و توسط بسیاری از کاربران استفاده می شود.

باید در نظر داشته باشید که درب ضد دیلم در مدل های مختلفی برای استفاده در سازه های مسکونی، تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرد.ولی مهم ترین وجه مشترک این سری از محصولات با توجه به شیوه ساخت و متریال به کار برده شده متفاوت در هر یک، استفاده از فولاد به عنوان قاب اصلی محصول است. زمانی که از فولاد به این منظور استفاده می شود، سارقین دیگر نمی توانند از دیلم برای ورود به منزل یا محیط حفاظت شده استفاده کنند.

درب ضد دیلم چیست

دیلم کردن درب ضدسرقت یعنی چه؟

اجرای دیلم کردن درب ضدسرقت توسط سارق به این شیوه انجام می شود.که سارق در مرحله اول، دیلم خود را در فاصله میان چارچوب و لنگه درب شما قرار می دهد.

در دومین مرحله با تکیه گاه قرار دادن چارچوب درب امنیتی که یکی از مهم ترین عوامل در تعیین میزان امنیت درب است، فشار قابل توجهی را بر اساس میزان مقاومت و کیفیت درب شما، به لنگه وارد می کند.

در صورتی که درب شما یکی از ویژگی های درب ایمن را نداشته باشد و درب شما ضعیف باشد و از استراکچر غیر قابل قبولی تولید شده باشد، با کمترین فشار و زمان ممکن خم می شود و سارق وارد منزل یا محل کار شما می شود.

درب ایمن کلمه ای است که شاید با شنیدن آن، ناخودآگاه احساس امنیت را به شما منتقل کند، اما با توجه به محصولات بی کیفیتی که در بازار وجود دارد، کم کم تعبیر این واژه در دیدگاه مشتریان تغییر کرده است.که خریداران محترم می توانند.با مراجعه به محتوایی با همین نام در قسمت مقالات، از تمامی زوایای این موضوع آگاه شوند.

چگونه یک درب ضد سرقت را با دیلم باز می کنند؟

همان طور که گفتیم اصلی ترین وسیله برای باز کردن درب های ضد سرقت یا درب های معمولی، دیلم ها هستند. البته در این بخش نمی خواهیم راه و روش کار کردن با دیلم جهت باز کردن درب های ساختمانی .را به شما آموزش بدهیم اما باید بدانید که این یکی از قدیمی ترین روش های سارقین برای باز کردن درب ها بوده است.

در این روش، سارق کافیست که دیلم خود را به چارچوب اهرم کند، سپس با کمی فشار، درب را خم کرده و خیلی راحت آن را باز خواهد کرد. این روش دیلم کردن به قدری ساده و سریع و بدون سروصدا انجام می شود.که سال هاست، هنوز هم سارقین به عنوان رایج ترین روش خود، آن را به کار می گیرند.

در واقع در صورتی که درب شما ضد دیلم باشد، یک سارق هیچ ایده ی دیگری برای باز کردن درب منزل شما نخواهد داشت.

البته در این وضعیت، اصلا لازم نیست که سارق نگران چیزی باشد چرا که خیلی از ما، از درب های ایمن و ضد دیلم.برای خانه هایمان استفاده نکرده ایم. به همین دلیل است که همچنان این روش جواب می دهد و سارقین از آن استفاده می کنند.

ویژگی های درب های ضد دیلم

درب های ضد سرقت ضد دیلم، معمولا دارای یک ورق فلزی بسیار مقاوم در ساختار خود هستند.
ضخامت ورق چارچوب درب های ضد دیلم باید حداقل 2 میلی متر باشد تا در برابر خم شدن مقاومت کند.
قوطی اطراف لنگه های درب نیز باید به اندازه ی کافی ضخامت داشته باشد. معمولا ضخامت این قوطی ها اگر که 30 در 50 باشند، مقاومت خوبی در برابر دیلم کردن از خود نشان می دهند.
کلاف درب نیز باید دارای ورق آهنی به ضخامت 2 میلی متر باشد.

و در آخر

امیدواریم از این مقاله استفاده لازم را کرده باشید.

و به شما بزرگواران پیشنهاد می کنیم که دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.


درب ضد سرقت فلزی, درب ضد سرقت سفارشی, ساخت درب ضد سرقت سفارشی, تولید درب ضد سرقت سفارشی, درب ضد سرقت سفید, سفارش ساخت درب ضد سرقت, درب ضد سرقت سفارشی فلزی, قیمت درب ضد سرقت فلزی, تولید درب ضد سرقت تهران, تولیدی درب ضد سرقت, تولید چهارچوب درب ضد سرقت, بهترین تولید کننده درب ضد سرقت, تولیدی درب ضد سرقت تهران, تولید درب ضد سرقت ساری, بهترین تولیدی درب ضد سرقت, تولید کننده درب ضد سرقت در تهران,قفل شفتی ریموت دار, انواع کلید درب منزل,درب ضد سرقت در ساری,انواع کلید قفل,قفل الکترونیکی درب ضد سرقت, قفل هوشمند درب ضد سرقت

دیدگاهتان را بنویسید