شما در حال مشاهده هستید درب لابی چیست و انواع آن

درب لابی چیست و انواع آن

درب لابی چیست؟

درب لابی چیست و انواع آن, به آن دسته از در هایی که در بیرون ساختمان نصب می شوند و برای جداسازی قسمت داخلی ساختمان با قسمت بیرونی کاربرد زیادی دارند درب لابی گفته می شود.

درب های لابی از جنس های فلز ، چوب و شیشه ای هستند و مانند دیگر درب های داخلی از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار هستند. برخی از مدل های مهم درب های لابی را در ادامه معرفی می کنیم.

شما برای خرید انواع درب هایی که روی ورودی ساختمان نصب می شود باید به خوبی مدل هایشان را بررسی کنید. بنابراین برای خرید درب لابی هم باید مدل درب ها را بررسی کنید. برخی از مهمترین و اصلی ترین مدل های درب های لابی عبارت است از :

درب لابی چوبی

یکی از محبوب ترین متریال هایی که برای ساخت این درب ها استفاده می شود چوب است درب های لابی چوبی از بهترین درب های لابی به شمار می روند.

البته که باید بدانید قیمت این نمونه از درب ها به نسبت دیگر درب های لابی تا حدودی بالاتر است. مهمترین چوب هایی که برای تولید این نمونه از درب ها مورد استفاده قرار گرفته می‌ شود چوب راش، روس یا بلوط می‌ باشد.

برای جلوگیری کردن از تاب خوردگی و همچنین افزایش طول عمر چوب درب طی چندین مرحله آن را خشک می نمایند. انتخاب مدل چوب بستگی به عوامل محیطی ساختمان مورد نظر شما دارد. برای مثال اگر برای مناطق شمالی می خواهید درب لابی سفارش دهید باید از مقاومت و استحکام آن در برابر رطوبت اطمینان حاصل کنید.

درب لابی چیست و انواع آن

درب لابی فلزی

یکی از درب هایی که برای درب ورودی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرند درب های فلزی می باشد زیرا افراد بر این باورند که درب های چوبی از امنیت بالایی یر خوردار  نیستند به همین جهت درب های لابی فلزی انتخاب این افراد است. اما اگر از زیبایی را از این نمونه درب ها فاکتور بگیریم مزیتی که آنها نسبت به درب های چوبی دارند قیمت مناسب‌ ترشان می باشد.

درب های فلزی به دلیل مقاومت بالا در برابر انواع آب و هوا های متفاوت مشتریان بیشتری را به خود اختصاص می‌ دهند.

درب های فلزی لابی با توجه به این مسئله که مقاومت زیادی در برابر آب و هوا دارند گزینه مناسب تری نسبت به درب های چوبی هستند. اما باید بدانید که درب های فلزی به طور معمول با طراحی داخلی ساختمان تناسب ندارند و به همین دلیل به عنوان درب ورودی ساختمان چندان مورد استفاده قرار نمی‌ گیرند.

درب لابی شیشه ای

یکی دیگر از مدل های درب های لابی درب شیشه ای می باشد. این نمونه از درب ها زیبایی بی نظیری به نسبت دیگر درب ها دارند. شیشه ای که برای تولید این درب ها استفاده می شود به طور معمول از جنس سکوریت و نشکن می باشد.

رنگ بندی های متنوع شیشه ها را شما خودتان می توانید سفارش دهید. درب های لابی شیشه ‌ای از جمله درب های لوکس به شمار می آیند . شما می توانید بر اساس نمای ساختمان خود یکی از انواع درب لابی شیشه ای را سفارش دهید. نکته ‌ای که زمان انتخاب این نمونه درب ها باید در نظر داشته باشید این است که دقت کنید شیشه ‌های درب ‌ها سه جداره باشند.

درب های ترکیبی

درب های ترکیبی از دیگر درب های لابی هستند که ترکیبشان از استیل، چوب، شیشه و دیگر متریال ها می باشد. به علت زیبایی بیشتری که این نمونه از درب ها نسبت به دیگر درب های لابی دارند طرفدارانشان هم روز به روز افزایش پیدا می‌ کند.

انتخاب کردن این نمونه درب بستگی به سلیقه افراد دارد. اما شما نباید فراموش کنید که درب های انتخاب شده تان نیاز است که تناسب لازم با ساختمان تان داشته باشد. نمونه هایی را انتخاب کنید که با نمای ساختمان مطابقت ایجاد کند و جذابیت ساختمان را افزایش دهد.

نکاتی در مورد خرید درب لابی

شما برای خرید درب های لابی باید به خوبی برخی از نکات را در نظر بگیرید تا بهترین نمونه این درب ها را خریداری کنید. برخی از نکاتی که مربوط به خرید بهترین درب لابی می باشد عبارت است از :

یکی از مهمترین نکاتی که شما زمان خرید درب های لابی باید به آن دقت داشته باشید کیفیت درب ها می باشد. هر یک از درب ها را از نظر کیفیتی که دارند باید بررسی کنید تا مقاوم ترین و بهترین آنها را خریداری کنید.
توجه کردن به قیمت انواع درب های لابی از دیگر نکاتی به شمار می ‌رود که اهمیت دارد.

انواع درب های لابی قیمت خریداری شان با یکدیگر متفاوت است. به همین دلیل بر اساس بودجه خود می توانید یکی از انواع درب ها را که با ساختمان تان مطابقت بیشتری دارد خریداری کنید.
توجه کردن به یراق آلات نصب شده روی درب های لابی از دیگر نکات مهم در مورد خرید درب های لابی به شمار می‌ رود. توجه داشته باشید که بهترین و با کیفیت ترین یراق آلات را روی انواع درب های لابی نصب کنید تا طول عمر زیادی از درب ها به دست آورید.

و در آخر

امیدواریم از این مقاله استفاده لازم را کرده باشید.

و به شما بزرگواران پیشنهاد می کنیم که دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید. .


درب ضد سرقت فلزی, درب ضد سرقت سفارشی, ساخت درب ضد سرقت سفارشی, تولید درب ضد سرقت سفارشی, درب ضد سرقت سفید, سفارش ساخت درب ضد سرقت, درب ضد سرقت سفارشی فلزی, قیمت درب ضد سرقت فلزی, تولید درب ضد سرقت تهران, تولیدی درب ضد سرقت, تولید چهارچوب درب ضد سرقت, بهترین تولید کننده درب ضد سرقت, تولیدی درب ضد سرقت تهران, تولید درب ضد سرقت ساری, بهترین تولیدی درب ضد سرقت, تولید کننده درب ضد سرقت در تهران,قفل شفتی ریموت دار, انواع کلید درب منزل,درب ضد سرقت در ساری,انواع کلید قفل,قفل الکترونیکی درب ضد سرقت, قفل هوشمند درب ضد سرقت

دیدگاهتان را بنویسید