شما در حال مشاهده هستید روکش های درب ضد سرقت و انواع آن

روکش های درب ضد سرقت و انواع آن

روکش گردو طبیعی

روکش های درب ضد سرقت گردو طبیعی معمولاً از رگه های بیشتری نسبت به روکش راش برخوردار است. و همین امر سبب توجه بیشتر خریداران به این نوع روکش می باشد.

 

روکش راش طبیعی

یکی از معروف ترین روکش های موجود در بازار ایران می باشد. و از چوب های درخت راش مرغوب تهیه که به دلیل استفاده از رگه های زنده درخت در این روکش جذابیت آن دو برابر می شود.

 

روکش لمینت

این نوع از روکش ها از چوب ها فراوری شده و ساخته می شود. ولی این بدان معنا نیست که حتماً از خود چوب در ساخت آن استفاده شود. و از این روکش ها برای ساخت روکش، کفپوش و دیوارپوش نیز استفاده می کنند. از مزایای استفاده از این نوع روکش میتوان به مقاومت بالای آن در برابر اشعه مضر خورشید و شباهت بسیار زیاد به چوب طبیعی اشاره کرد.

 

هایگلاس

روکش های ام دی اف انواع مختلفی دارند که هایگلاس یکی از این نوع روکش ها می باشد که جنس آن از پلگسی گلاس می باشد و از مزایای استفاده از این نوع روکش می توان به سبکتر و مقاومتر بودن نسبت به شیشه نام برد.

 

پرینت

این نوع روکش به صورت چاپ شده بر روی ام دی اف به فروش می رسد. که به صورت طبیعی جلوه نمی کند و ظاهر روکش های طبیعی را نخواهد داشت.

 

 روکش هات پرس

یکی از ضعیف ترین روکش ها که به ندرت در تولید درب ضد سرقت از آن استفاده می شود. و از این نوع روکش در گذشته برای درب های معمولی استفاده می شد و جزء ارزان قیمت ترین روکش های موجو در بازار می باشد.

درب چوبی ضد سرقت تیتان دُر  دارای روکش های گردوی آمریکایی ، بلوط و راش می باشد که بهترین نوع روکش ها هستند.

 

روکش درب ضد سرقت

تنوع رنگی و متریال در روکش های درب ضد سرقت بسیار زیاد شده است. بصورتی که حتی سازندگان نیز در بعضی از مواقع قابلیت تشخیص انواع جدید روکش درب ضد سرقت را ندارند. خیلی از انواع روکش درب ضد سرقت از کشور های اروپایی بخصوص کشور همسایه ترکیه وارد می شود.

روکش های جدید که مورد استفاده می شود روکش های گردو آمریکایی و بلوط آمریکایی می باشد. دلیل استفاده از این نوع روکش ها این می باشد که طرح و نقش چوب گردو و بلوط بسیار زیبا می باشد و در بعضی از مواقع بخصوص برای چوب گردو نیازی به استفاده از رنگ های متنوع با شاپان نمی باشد. و با استفاده از یک خود رنگ ساده طرح و نقش زیبایی روکش درب ضد سرقت ایجاد می شود. .

 


خرید درب ضد سرقت در ساری , خرید درب ضد سرقت در مازندران , تولید درب ضد سرقت در ساری , خرید درب ضد سرقت از تولیدی , تولید درب اتاق در ساری , تولید درب ملامینه در ساری , تولید درب hdf در ساری , تولید درب ضد آب در ساری , خرید درب اتاق خواب در ساری , خرید درب سرویس در ساری , قیمت درب ضد سرقت در ساری , درب ضد سرقت در ساری , درب ضد سرقت مدل تاوریژ در ساری , درب ضد سرقت مدل ونوس در ساری ,

تولید درب ضد سرقت مدل لوتوس در ساری , تولید درب مدل آبنوس در ساری , درب ضد سرقت کرکره برجسته در ساری , درب ضد سرقت مدل ونی گلس در ساری , درب ضد سرقت مدل CNC در ساری , تولید درب مدل HDF در ساری , تولید درب های داخلی اچ دی اف در ساری , تولید درب داخلی در ساری , خرید درب داخلی در ساری , جدیدترین مدل درب ضد سرقت در ساری , تولید کننده درب ضد سرقت تیتان در ساری

دیدگاهتان را بنویسید