شما در حال مشاهده هستید مزایا و معایب درب ضد سرقت

مزایا و معایب درب ضد سرقت

اثربخشی درب های ضد سرقت چقدر است؟

مزایا و معایب درب ضد سرقت, شرکت  تیتان دُر سازنده انواع درب های ضد سرقت در ساری و در سراسر استان مازندران به شما بزرگواران خدمات ارائه میدهد..

این نوع درب ها به این دلیل در بازار محبوب هستند که یک مانع فیزیکی قوی در برابر متجاوزان ایجاد می کنند و اغلب فقط زمانی می توان وارد آنها شد که به شدت آسیب ببینند. از مهمترین مزایا و معایب درب ضد سرقت می توان به همین مقاوم بودن در برابر شکستگی اشاره کرد.

نمی توان انکار کرد که سارقان می توانند یک درب ضد سرقت را بشکنند، اما آنها به دو چیز نیاز دارند، تجهیزات مناسب و زمان برای نفوذ به آن؛ بنابراین مهم است که درب ضد سرقت مناسب با محافظ مطمئن خریداری کنید که در برابر نفوذ کمتر آسیب‌پذیر باشند و در برابر ورود اجباری مقاومت کنند.

از دیگر مزایا و معایب درب ضد سرقت می توان به مقاومت در برابر آب و هوای بد اشاره کرد، شاید فکر کنید درب ضد سرقت فقط یک مانع محکم در برابر ورود متجاوزان باشد، اما اینطور نیست. این درب ها علاوه بر افزایش امنیت خانه، کار محافظت در برابر آب و هوای بد را نیز انجام می دهند.

آنها با مواد درجه یک و مقاوم ساخته شده اند تا بتوانند در برابر، سرما، گرما، آب، رطوبت، حرارت، صدا و عوامل دیگر مقاوم باشند.

مزایا و معایب درب ضد سرقت

مزایای درب ضد سرقت

امروزه انسان ها به دنبال ایمن ترین وسایل برای ایجاد امنیت در خانه و محل کار خود هستند.

یکی از راههای حفظ امنیت خانه و محل کار، نصب درب های ضد سرقت می باشد. اما این درب ها چه محاسن و معایبی دارد؟ درب ضد سرقت یکی از بهترین تجهیزات برای ایجاد امنیت در ساختمان‌هاست.

مزایای درب ضد سرقت بسیار بیشتر از معایب آن است و به همین دلیل افراد زیادی تمایل به خرید این محصولات و نصب آنها به عنوان درب ورودی ساختمان خود دارند.

جنس چهارچوب و ضخامت درب ضد سرقت

بهترین آلیاژ موجود در بازار باشد که کیفیت بالاتری داشته باشیم و درباره ضخامت بهترین حالت این است که بیشتر از 1.5 میلی متر باشد.

لولا های درب ضد سرقت

نوع لولاهایی که به کار رفته است برای باز و بسته شدن راحت درب به کیفیت لولا بستگی دارد، بهترین لولا در بازار بلبرینگ دار است و تعداد باید 3 لولا باشد.

جنس لایه های به کار رفته در درب ضد سرقت

باید گفت که جنس های متنوع وجود دارد که این به ذوق و سلیقه فرد مربوط است. جنس های موجود که در حال حاضر وجود دارد ام دی اف می باشد.

مارک کلیدها و قفل های درب ضد سرقت

در مورد مارک کلیدها و قفلها اطمینان پیدا کنید که تعداد زیادی دارد که هرکدام از آن یک مقدار امنیت را نشان می دهد و می توان گفت مهمترین و اصلیترین رکن در این دربها قفل آنها می باشد و بهترین مارک کاله و داف ترکیه است. امکان نصب قفل دیجیتال درب ضد سرقت، یکی از مهم ترین ویژگی های آن ها محسوب می شود.

وزن درب ضد سرقت

وزن درب باید کمتر از 80 کیلوگرم نباشد. درب ضد سرقت نشکن است.

اکثر انواع این درب ها بسیار سخت هستند. هرکس که اجازه باز کردن درب را نداشته باشد، نمی تواند با شکستن یا باز کردن قفل آن را باز کند.

از آنجایی که این درب ها به دلایل امنیتی خاص ساخته شده اند، تولیدکنندگان این اطمینان را می دهند که هیچ کس نمی تواند با آسیب رساندن یا اعمال زور درب را باز کند. علاوه بر این، به دلیل دوام درب ضد سرقت ، طول عمر طولانی نیز خواهند داشت.

سیستم قفل خودکار

اکثر این درب های ضد سرقت دارای سیستم قفل خودکار هستند. به محض بستن درب، به صورت خودکار قفل می شود.

این، عامل مهمی است زیرا اگر فرد به محض ترک محل؛ فراموش کند که درب را قفل کند، با قفل خودکار درب، هیچ گونه مشکل امنیتی پیش نخواهد آمد. به همین دلیل فرد نباید برای قفل بودن درب یا باز ماندن آن نگران باشد. سیستم قفل خودکار، حتی در زمان فراموشی قفل کردن درب و ترک خانه، موجب فراهم کردن امنیت در محل می شود.

نیاز همیشگی به کلید اصلی درب ضد سرقت

از آنجا که همه درب های ضد سرقت برای جلوگیری از سرقت ساخته شده اند،هیچ شانسی برای باز کردن درب بدون کلید اصلی وجود ندارد.

اگر فردی بخواهد درب را با کلید کپی گرفته از کلید اصلی باز کند، باز کردن درب مشکل خواهد شد. درواقع، بازکردن درب بدون کلید اصلی غیرممکن است.

معایب درب های ضد سرقت

بزرگ ترین اشکالی که درب های ضد سرقت دارند این است که هنگام بروز آتش سوزی ممکن است قفل شوند که این مشکل به این علت رخ می دهد که از مواد و آلیاژهای غیر استانداردی در ساخت برخی از آنها استفاده می شود . که همین مسئله باعث مشود که دسترسی آتش نشانان به داخل خانه در حال حریق یا خروج افراد از محل آتش سوزی غیر ممکن می سازد شود.

و در آخر

امیدواریم از این مقاله استفاده لازم را کرده باشید.

و به شما بزرگواران پیشنهاد می کنیم که دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.


درب ضد سرقت فلزی, درب ضد سرقت سفارشی, ساخت درب ضد سرقت سفارشی, تولید درب ضد سرقت سفارشی, درب ضد سرقت سفید, سفارش ساخت درب ضد سرقت, درب ضد سرقت سفارشی فلزی, قیمت درب ضد سرقت فلزی, تولید درب ضد سرقت تهران, تولیدی درب ضد سرقت, تولید چهارچوب درب ضد سرقت, بهترین تولید کننده درب ضد سرقت, تولیدی درب ضد سرقت تهران, تولید درب ضد سرقت ساری, بهترین تولیدی درب ضد سرقت, تولید کننده درب ضد سرقت در تهران,قفل شفتی ریموت دار, انواع کلید درب منزل,درب ضد سرقت در ساری,انواع کلید قفل,قفل الکترونیکی درب ضد سرقت, قفل هوشمند درب ضد سرقت

دیدگاهتان را بنویسید