شما در حال مشاهده هستید روش های نگهداری اصولی در ضد سرقت

روش های نگهداری اصولی در ضد سرقت

روش نگهداری درب ضد سرقت

نگهداری درب ضد سرقت که معمولا از استحکام بسیار خوبی در برابر عوامل آسیب زننده از خود نشان خواهند داد. اما ساکنین باید مانند سایر تجهیزات و وسیله های منزل در نگهداری و تمیز کاری این گونه درب ها نیز تلاش خود را بکار گیرند. بطور کلی نحوه تمیز کاری و براق کردن اصولی در ضد سرقت یکی از سوالات رایج خریداران می باشد. و با توجه به اهمیتی که این موضوع در افزایش طول عمر درب های ایمنی دارد. نیاز دانستیم تا اطلاعاتی را در این بخش از مقالات افرامهر در اختیار شما قرار دهیم.

با توجه به اینکه جایگاه درب های ضد سرقت معمولا در ورودی ساختمان های مختلف بوده و نقش بسزایی را در نمای کلی ساختمان ایفا می کند ساکنین باید در تایم های زمانی مشخص اقدام به تمیزکاری و مراقبت های اصولی نمایند تا کیفیت اولیه درب و طول عمر آن را افزایش دهند. همچنین اقداماتی همچون روغن کاری لولا ها، دستگیره و قفل نیز در این مواقع نقش مهمی در عملکرد و کارایی بهتر درب خواهد گذاشت.

تغییر رنگ رویه درب و خشک شدن آن، خارج شدن از رگلاژ، آسیب به یراق آلاتی مانند دستگیره های معمولی و هوشمند و همچنین پوسیدگی پوشش رنگی از جمله عواقبی است. که در صورت عدم تمیز کاری اصولی ممکن است. برای درب ضد سرقت شما رخ داده. و دچار ضرر و زیان سنگین شوید. پس رعایت نکاتی که در ادامه مطلب به آن ها اشاره خواهیم داشت، از اهمیت بالایی در ماندگاری درب ورودی شما خواهد داشت.

 

تمیز کاری نهایی درب ضد سرقت

قدم اول در تمیز کاری و نگهداری درب ضد سرقت اقدام به پاکسازی گرد و غبار موجود بر روی سطح درب با استفاده از دستمال مرطوب می باشد این فرآیند باعث می شود تا بقیه مراحل شستشو و حتی براق کردن. درب بدون دردسر صورت پذیرد و فرد تمیز کننده نتیجه مطلوب تری را پس از پایان عملیات شستشو دریافت نماید. توجه داشته باشید که دوره های گرد گیری درب باید در فواصل زمانی کوتاه تر صورت پذیرد تا از نفوذ آن ها به درون رویه جلوگیری شود.

پاکسازی چربی های موجود بر روی درب ضد سرقت نیز از مراحل دیگر تمیز کاری این تجهیزات ایمنی می باشد که باید با استفاده از مواد و محلول های استاندارد صورت پذیرد تا کوچک ترین آسیبی به سطح درب مورد نظر وارد نشود. در برخی موارد افراد با استفاده از الکل و محلول های اسیدی اقدام به انجام این عملیات می کنند. که این مورد می تواند باعث از بین رفتن پوشش رنگی درب ضد سرقت شده. و کیفیت ظاهری آن را تحت تاثیر قرار دهد.

در صورت امکان می توانید از دستگاه بخارشو برای انجام این فرایند استفاده نمایید. که بدون ریسک ترین راهکار برای از بین بردن چربی های موجود بر روی سطح درب ضد سرقت می باشد اما در صورت نبود این دستگاه می توانید از دستمال نرم مرطوب شده. با محلول آب و مایع ظرفشویی که از خاصیت چربی زدایی خوبی برخوردار است استفاده نمایید.

تنها نکته موجود در این باره استفاده نکردن از محلول ها و مواد شیمیایی اسیدی و الکلی در تمیز کاری و گرد گیری درب های ضد سرقت می باشد و آن هم حساس بودن پوشش های درب در برابر این مواد می باشد و در صورت عدم رعایت می تواند شما را دچار زیان های مالی و خسارت ناشی از تعویض درب ساختمان کند.

 

نکته: به هیچ عنوان از آب با فشار بالا برای تمیز کاری و شستشوی درب ضد سرقت استفاده نکنید. چرا که این عمل می تواند آسیب جدی به ساختار کلی درب شما وارد کند.

 

براق کردن انواع در ضد سرقت

براق کردن درب ضد سرقت با رویه های مختلف نیز از جمله فعالیت هایی می باشد. که در راستای ارتقای ظاهر درب در فواصل زمانی مختلف صورت می پذیرد. فرآیند براق کردن درب های امنیتی با استفاده از موادی مانند کیلر و سیلر صورت می پذیرد که هر کدام دارای وظیفه خاصی می باشند..

با توجه به حساسیت و ترکیباتی (ترکیب تینر با کیلر) که هنگام استفاده از این دو ماده وجود دارد. بهتر است انجام فرایند براق کردن درب ضد سرقت را به افراد ماهر و با تجربه بسپارید. تا بدون دردسر و ایجاد آسیب، این عملیات با نتیجه مطلوب و رضایت بخشی برای شما فراهم شود.


خرید درب ضد سرقت در ساری , خرید درب ضد سرقت در مازندران , تولید درب ضد سرقت در ساری , خرید درب ضد سرقت از تولیدی , تولید درب اتاق در ساری , تولید درب ملامینه در ساری , تولید درب hdf در ساری , تولید درب ضد آب در ساری , خرید درب اتاق خواب در ساری , خرید درب سرویس در ساری , قیمت درب ضد سرقت در ساری , درب ضد سرقت در ساری , درب ضد سرقت مدل تاوریژ در ساری , درب ضد سرقت مدل ونوس در ساری ,

تولید درب ضد سرقت مدل لوتوس در ساری , تولید درب مدل آبنوس در ساری , درب ضد سرقت کرکره برجسته در ساری , درب ضد سرقت مدل ونی گلس در ساری , درب ضد سرقت مدل CNC در ساری , تولید درب مدل HDF در ساری , تولید درب های داخلی اچ دی اف در ساری , تولید درب داخلی در ساری , خرید درب داخلی در ساری , جدیدترین مدل درب ضد سرقت در ساری , تولید کننده درب ضد سرقت تیتان در ساری

دیدگاهتان را بنویسید